Onze

Mensen

Toon dienst

Toon alle

Albert den Oudsten


Ontwerper

06-83938795
aa.denoudsten@buroboot.nl

André van den Hoek


Toezichthouder & Directievoerder

06-23991158
aa.vandenhoek@buroboot.nl

Anite Joha – Mulder


Financiële Administratie

06-82389075
ay.mulder@buroboot.nl

Anne Roelofse


Werkvoorbereider

06-82904171
am.roelofse@buroboot.nl

Arjan Averink


Senior Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-82478614
j.averink@buroboot.nl

Arne Kooistra


Projectleider

06-10540020
tp.kooistra@buroboot.nl

Bart Fransen


Toezichthouder

06-11702537
a.fransen@buroboot.nl

Bas van Hoek


Werkvoorbereider

06-13435940
mb.vanhoek@buroboot.nl

Bernard Mol


Projectleider

06-52470063
ba.mol@buroboot.nl

Bert Hol


Projectleider

06-30279860
e.hol@buroboot.nl

Brahim El Khoulati


Landmeetdeskundige

06-10440353
b.elkhoulati@buroboot.nl

Bram Willems


Marketing- & Communicatieadviseur

06-82051012
ah.willems@buroboot.nl

Carina Floor


Medewerker Financiële Administratie

06-82239967
ca.floor@buroboot.nl

Casper Schets


Projectcoördinator

06-82061959
c.schets@buroboot.nl

Celina van Kruistum


Werkvoorbereider

06-82055681
cm.vankruistum@buroboot.nl

Charlotte Wubben – Witholt


Technisch Adviseur

06-82988948
ce.wubben@buroboot.nl

Chiara van Egmond


Milieukundige

06-19292734
cc.vanegmond@buroboot.nl

Chris Prudon


Projectleider

06-52862889
chj.prudon@buroboot.nl

Christian Kalisvaart


Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-30245207
c.kalisvaart@buroboot.nl

Cobi Sloof


P&O Professional

06-30343388
js.sloof@buroboot.nl

Conny Boot


Informatie Manager

06-50410126
cm.boot@buroboot.nl

Cynthia Kruik


Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-12948577
c.kruik@buroboot.nl

Daniël Bitter


Adviseur

06-82091844
d.bitter@buroboot.nl

David van den Brandhof


CAD tekenaar

06-11682907
d.vandenbrandhof@buroboot.nl

Diederik van Ameijde


Milieukundige

06-46237440
jmd.vanameijde@buroboot.nl

Dik van Dam


Toezichthouder & Directievoerder

06-54656753
d.vandam@buroboot.nl

Dirk Prosman


Toezichthouder

06-11129622
d.prosman@buroboot.nl

Eline Planken


Receptioniste

0318-527600
ng.planken@buroboot.nl

Erik Massar


Werkvoorbereider

06-82998220
hd.massar@buroboot.nl

Erik van Maanen


Toezichthouder

06-51245258
hj.vanmaanen@buroboot.nl

Evert van Dam


Projectleider

06-23227451
ea.vandam@buroboot.nl

Fabian Schielein


Projectmanager

06-54201284
fd.schielein@buroboot.nl

Gerard-Jan Bosse


Projectcoördinator Geo-informatie

06-13730589
gjf.bosse@buroboot.nl

Gert Ploeg


Toezichthouder & Directievoerder

06-22283185
g.ploeg@buroboot.nl

Gert Prosman


Projectleider

06-12315319
g.prosman@buroboot.nl

Hans Bijzet


Adviseur Kostenmanagement Infra

06-82577899
h.bijzet@buroboot.nl

strategisch adviseur

Hans Gockel


Strategisch Adviseur

06-20077561
h.gockel@buroboot.nl

Hans Snaterse


Adviseur Landschapsinrichting & Groen

06 -132 043 81
jm.snaterse@buroboot.nl

Hans Westerhof


Toezichthouder

06-53599353
h.westerhof@buroboot.nl

Harm van de Bovekamp


Toezichthouder Sloop

06-30203075
rh.vandebovekamp@buroboot.nl

Harry Vlastuin


Teammanager

06-51559135
j.vlastuin@buroboot.nl

Hendrik Beihuisen


Projectleider

06-53351417
h.beihuisen@buroboot.nl

Henk den Toom


Rapporteur Asbest

06-82496015
h.dentoom@buroboot.nl

Henk Sennema


Rapporteur Asbest

06-82388931
h.sennema@buroboot.nl

Herman Meijer


Projectleider

06-27836199
h.meijer@buroboot.nl

Herman van Dorland


Projectleider

06-13436168
hm.vandorland@buroboot.nl

Hilde-Lies Steenland


Financiële Administratie

06-82385129
mepm.steenland@buroboot.nl

Ian Ruijten


Technisch Adviseur

06-82132898
ihbm.ruijten@buroboot.nl

Jan Cromwijk


Inspecteur

06-10885690
j.cromwijk@buroboot.nl

Jan ten Dam


Milieukundige

06-13969287
jhj.tendam@buroboot.nl

Jeroen Reus


Rapporteur Asbest

06-82386521
jj.reus@buroboot.nl

Johan Hannewijk


Projectmanager

06-54656752
j.hannewijk@buroboot.nl

Johan Oudijn


Projectleider

06-53351458
jb.oudijn@buroboot.nl

Jonathan van Ekris


Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-82495489
jpw.vanekris@buroboot.nl

Joop Hoekstra


Adviseur Verkeer

06-10539938
j.hoekstra@buroboot.nl

José Visser – Spies


Project Assistente

06-82390025
cj.visser@buroboot.nl

Kamila Bernat


Werkvoorbereider

06-82415093
km.bernat@buroboot.nl

Karlijn Soesman


Adviseur Geodata en Ontwikkeling

06-10202479
k.soesman@buroboot.nl

Kees Boot


Directeur

0318-527600
c.boot@buroboot.nl

Kelly van der Neut


Werkvoorbereider

06-82446945
k.vanderneut@buroboot.nl

Laurens Bakker


Projectleider

06-57719958
gl.bakker@buroboot.nl

Lenie-Anne Mosselman


Marketing- & Communicatieadviseur

06-82160974
lj.mosselman@buroboot.nl

Maarten Boot


Senior Projectleider

06-12516573
m.boot@buroboot.nl

Maarten Jol


Adviseur Vergunningsmanagement

06-82390631
mc.jol@buroboot.nl

Maarten Vermeer


Aspirant Landmeetkundige

06-31683277
mc.vermeer@buroboot.nl

Maarten-Jan Stolk


Ontwerper

06-82269241
mjc.stolk@buroboot.nl

Marloes Manning


Strategisch Adviseur

06-82057270
ms.offringa@buroboot.nl

Marly van Harmelen


Adviseur GEO-informatie

06-46821003
mtg.vanharmelen@buroboot.nl

Matthijs Zondag


Inspecteur

06-82776327
mcm.zondag@buroboot.nl

Nantke Hooning


Marketing- en Communicatieadviseur

06-30151138
ne.hooning@buroboot.nl

Niels van Oostenbrugge


Werkvoorbereider

06-82600189
cn.vanoostenbrugge@buroboot.nl

Otto Liese


Projectleider

06-41433413
ok.liese@buroboot.nl

Paulien de Ruiter


Directeur HR

06-82482322
pc.deruiter@buroboot.nl

Peter Doedens


Senior Inspecteur

06-20056324
p.doedens@buroboot.nl

Peter Mooij


Projectmanager en Strategisch Adviseur

06-82066610
p.mooij@buroboot.nl

Peter van den Blink


Toezichthouder & Adviseur

06-23998717
wp.vandenblink@buroboot.nl

Peter van der Kruk


Projectleider

06-13160738
pb.vanderkruk@buroboot.nl

Peyman Hatef Zafarmand


Applicatiebeheerder

06-23993995
p.zafarmand@buroboot.nl

Philip Struijk


Adviseur Geo-Informatie

06-82065176
p.struijk@buroboot.nl

Ralph van Rees


Projectleider

06-53351275
jr.vanrees@buroboot.nl

René van Hattum


Directievoerder

06-53476731
r.vanhattum@buroboot.nl

Reneé Lubbers


Projectmanager

06-53497593
hh.lubbers@buroboot.nl

Richard van der Stok


Projectmanager

06-27836200
rpm.vanderstok@buroboot.nl

Rik van den Brink


Inspecteur

06-30978738
rmp.vandenbrink@buroboot.nl

Rinie van den Top


Directeur

06-10335987
m.vandentop@buroboot.nl

Robin Richter Uitdenbogaardt


Projectleider

06-30188076
r.richter@buroboot.nl

Roderick Diekstra


Milieukundige

06-82057598
rj.diekstra@buroboot.nl

Rogier Hardeman


Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-46352562
rp.hardeman@buroboot.nl

Ronnie van der Pol


Toezichthouder

06-29403214
r.vanderpol@buroboot.nl

Roos Lindemulder


Adviseur Stedelijk Water & Klimaatadaptatie

06-82537603
r.lindemulder@buroboot.nl

Sietse de Jager


Projectleider

06-53351352
ss.dejager@buroboot.nl

Simone Schoute


Projectassistent Asbest

0318-527600
sh.schoute@buroboot.nl

Sjon Boorsma


Financieel Directeur

0318-527600
s.boorsma@buroboot.nl

Talitha Valk


Marketing- en Communicatieadviseur

06-45266285
th.valk@buroboot.nl

Teun Guijt


Milieukundige

06-22483798
t.guijt@buroboot.nl

Teunis van Essen


CAD tekenaar

06-82372325
t.vanessen@buroboot.nl

Thijs van Baalen


Inspecteur

06-13209736
tm.vanbaalen@buroboot.nl

Tjeerd van Spronsen


Adviseur Geohydrologie

06-57722513
gt.vanspronsen@buroboot.nl

Tycho Derks


Strategisch Adviseur

06-82057392
t.derks@buroboot.nl

Wesley van Raaij


CAD Specialist

06-82382778
w.vanraaij@buroboot.nl

William Hendriks


Teammanager

06-10244272
w.hendriks@buroboot.nl

Wim Franken


Directeur

06-13182779
wj.franken@buroboot.nl

De kracht van BOOT is onze enorme diversiteit aan diensten. Van stedelijke ontwikkeling tot landelijk gebied. We werken in verbinding en in samenwerking met onze opdrachtgevers, innovatief en inspirerend. Ons doel: de ondersteuning bieden die de opdrachtgever nodig heeft.

Kees Boot, Directeur

Door op grote schaal informatie te verzamelen en inzichtelijk te maken, verlagen we de drempel voor veel partijen om serieus met circulair materiaalgebruik aan de slag te gaan.

Ralph van Rees, Projectleider Circulair

We worden gedreven door de hulpvraag van de klant.

Paulien de Ruiter, Directeur HR