Onze

Contactpersonen

52 contactpersonen

Toon dienst

Toon alle

Alexander van den Buuse


Teammanager

06-82416751
a.vandenbuuse@buroboot.nl

André Nijmeijer


Directievoerder

06-10353476
an.nijmeijer@buroboot.nl

André van den Hoek


Toezichthouder & Directievoerder

06-23991158
aa.vandenhoek@buroboot.nl

Arne Kooistra


Projectleider

06-10540020
tp.kooistra@buroboot.nl

Bernard Mol


Projectleider

06-52470063
ba.mol@buroboot.nl

Bert Hol


Projectleider

06-30279860
e.hol@buroboot.nl

Bertrick van den Dikkenberg


Senior Adviseur Klimaatadaptatie & Stedelijk Water

06-57719549
lc.vandendikkenberg@buroboot.nl

Bob Mourik


Teammanager

06-31574946
b.mourik@buroboot.nl

Carina Floor – Veenvliet


Medewerker Financiële Administratie

0318-247225
ca.floor@buroboot.nl

Carl Lankveld


Projectleider

06-57719958
cjm.lankveld@buroboot.nl

Chris Prudon


Projectleider

06-52862889
chj.prudon@buroboot.nl

Cobi Sloof


P&O Adviseur

06-30343388
js.sloof@buroboot.nl

Conny Boot


Informatie Manager

06-50410126
cm.boot@buroboot.nl

Dik van Dam


Toezichthouder & Directievoerder

06-54656753
d.vandam@buroboot.nl

Dirk Prosman


Toezichthouder

06-11129622
d.prosman@buroboot.nl

Evert van Dam


Projectleider

06-23227451
ea.vandam@buroboot.nl

Fabian Schielein


Projectmanager

06-54201284
fd.schielein@buroboot.nl

Geert Westerhof


Gebouwenbeheer

06-27876216
g.westerhof@buroboot.nl

Gert Ploeg


Toezichthouder & Directievoerder

06-22283185
g.ploeg@buroboot.nl

Gert van Laar


Projectleider

06-23796526
gj.vanlaar@buroboot.nl

Hans Snaterse


Adviseur

06 -132 043 81
jm.snaterse@buroboot.nl

Hans van der Meij


Senior Adviseur Geohydrologie

06-46767936
jl.vandermeij@buroboot.nl

Hans Westerhof


Toezichthouder

0653599353
h.westerhof@buroboot.nl

Harry Vlastuin


Teammanager

06-51559135
j.vlastuin@buroboot.nl

Hendrik Beihuisen


Projectleider

06-53351417
h.beihuisen@buroboot.nl

Herman Meijer


Projectleider

06-27836199
h.meijer@buroboot.nl

Herman van Dorland


Projectleider

06-13436168
hm.vandorland@buroboot.nl

Jaco Poppe


Directeur

06-10019067
jac.poppe@buroboot.nl

Joey van Kuijck


Adviseur Geo-informatie

06-11702537
j.vankuijck@buroboot.nl

Johan Hannewijk


Projectmanager

06-54656752
j.hannewijk@buroboot.nl

Johan Oudijn


Projectleider

06-53351458
jb.oudijn@buroboot.nl

Joop Hoekstra


Adviseur Verkeer

0318-247234
j.hoekstra@buroboot.nl

Kees Boot


Directeur

0318-527600
c.boot@buroboot.nl

Lenie-Anne Mosselman


Marketing- & Communicatieadviseur

06-82160974
lj.mosselman@buroboot.nl

Maarten Baan


Adviseur Klimaatadaptatie & Stedelijk Water

0318-247201
jwm.baan@buroboot.nl

Maarten Boot


Senior Projectleider

06-12516573
m.boot@buroboot.nl

Maria van Driel


Projectmanager

06-57722513
m.vandriel@buroboot.nl

Paulien de Ruiter


Officemanager

0318-247275
pc.deruiter@buroboot.nl

Peter van den Blink


Toezichthouder & Adviseur

06-23998717
wp.vandenblink@buroboot.nl

Peyman Hatef Zafarmand


Applicatiebeheerder

0318-247289
p.zafarmand@buroboot.nl

Ralph van Rees


Projectleider

06-53351275
jr.vanrees@buroboot.nl

Reneé Lubbers


Projectmanager

06-53497593
hh.lubbers@buroboot.nl

Richard van der Stok


Projectmanager

06-27836200
rpm.vanderstok@buroboot.nl

Robin Richter Uitdenbogaardt


Projectleider

06-30188076
r.richter@buroboot.nl

Rinie van den Top


Manager Contracten & Techniek

06-10335987
m.vandentop@buroboot.nl

Sietse de Jager


Projectleider

06-53351352
ss.dejager@buroboot.nl

Simone Schoute


Receptioniste

0318-527600
sh.schoute@buroboot.nl

Sjon Boorsma


Financieel Manager

0318-527600
s.boorsma@buroboot.nl

Teunelien van Harn


Communicatieadviseur

06-82132898
tc.dejong@buroboot.nl

Willemijn Drok


Adviseur Circulair

06-20077561
w.drok@buroboot.nl

William Hendriks


Projectleider

06-10244272
w.hendriks@buroboot.nl

Wim Franken


Directeur

0318-247226
wj.franken@buroboot.nl

De kracht van BOOT is onze enorme diversiteit aan diensten. Van stedelijke ontwikkeling tot landelijk gebied. We werken in verbinding en in samenwerking met onze opdrachtgevers, innovatief en inspirerend. Ons doel: de ondersteuning bieden die de opdrachtgever nodig heeft.

Kees Boot, Directeur, BOOT

Door op grote schaal informatie te verzamelen en inzichtelijk te maken, verlagen we de drempel voor veel partijen om serieus met circulair materiaalgebruik aan de slag te gaan.

Ralph van Rees, Projectleider, Circulaire Sloop

Samen met een collega zijn we gecertificeerd dronepiloot en voeren we allerlei metingen uit met onze eigen drone

Carl Lankveld, Teamleider Geo-informatie

We worden gedreven door de hulpvraag van de klant.

Paulien de Ruiter, Officemanager

BOOT

Bodem is op geen enkele locatie hetzelfde en daarom complex. Voorafgaand aan een bouwproces dient er bepaald te worden of bodemsanering noodzakelijk is.

Elias Mendels, Milieukundig medewerker

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.